شماره تلگرام ما : ۰۹۳۵۴۴۰۶۷۷۶
 ۰۹۱۴۵۵۶۲۰۲۰ , ۰۴۴۳۲۲۵۱۸۱۷

نحوه خرید سم چگونه است؟

جهت خرید سم، وجه آن را به شماره کارت‌ و یا شماره حساب های درج شده در سایت واریز نمایید. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توانید از دستگاه های (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده نمایید (چنانچه قیمت محصول را نمی دانید با ما تماس بگیرید)

پس از واریز وجه حتماً با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و واریزی را اطلاع دهید، لطفاً قبل و بعد از واریز وجه حتماً جهت هماهنگی با واحد فروش ۰۹۱۴۵۵۶۲۰۲۰  –  ۰۴۴۳۲۲۵۱۸۱۷ تماس حاصل نمایید.

به یاد داشته باشید که تنها شماره حساب های مندرج در این صفحه مربوط به فروشگاه ما می باشد، بدیهی است در صورت واریز مبلغ به حساب های غیر، مسئولیتی متوجه این فروشگاه نخواهد بود.

نحوه ارسال سم و هزینه ارسال چگونه است؟

نظر به اینکه ارسال سموم و مایعات جزو ممنوعات پستی اداره پست مرکزی ایران می باشد، از این رو کلیه ارسال ها بوسیله سیستم تیپاکس (و یا پایانه ترمینال) دقیقاً به آدرس شما انجام خواهد شد، هزینه ارسال کالا بر عهده فروشگاه ما و کاملاً رایگان خواهد بود، جهت آموزش راهنمای استفاده از سم با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا در واتس آپ – تلگرام از طریق شماره ۰۹۳۵۴۴۰۶۷۷۶ با ما در ارتباط باشید.

شرح تضمین کیفیت کالا و گارانتی محصولات چگونه است؟

فروشگاه ما اولین و تنها وارد کننده مستقیم سموم از شمال غرب کشور می باشد، کلیه سموم بصورت کاملاً وارداتی و بدون واسطه به دست مشتری خواهد رسید، برچسب سموم دارای هلوگرام + نشان برجسته شرکت سازنده + تاریخ برجسته تولید و انقضاء و بارکد اختصاصی می باشند، از این رو میتوانید با جستجوی بسیار ساده در اینترنت به اصالت کالا پی ببرید.

مدت زمان ارسال و تحویل کالا به مشتری چقدر است؟

اطلاعات سفارشات مشتریان در همان روز سفارش (حتی روز های تعطیل) بر روی بسته ها درج شده و سپس توسط سیستم کالارسانی شرکت تیپاکس به سرتاسر ایران ارسال میشوند، مدت زمان ارسال به تهران کمتر از ۲۴ ساعت و برای شهرستان ها حداکثر ۳۰ ساعت خواهد بود، بعد از ثبت کالا در سیستم تیپاکس، کد پیگیری به شماره موبایل مشتری ارسال شده و در هر لحظه میتوانید با مراجعه به سایت تیپاکس (قسمت رهگیری مرسولات) از وضعیت سفارش خود مطلع شوید.

چنانچه منطقه و شهر مورد سکونت شما فاقد شعبه های فعال تیپاکس باشند، بسته ها با سیستم باربری اتوبوسرانی در اسرع وقت، به ترمینال مرکزی شهر محل زندگیتان ارسال خواهد شد.

چطور به ما اعتماد کنید؟ ضمانت واریز وجه به حساب ما چیست؟!

فروشگاه آریا سم با بیش از ۱۱ سال سابقه فروش سموم آفت کش در بستر اینترنت، اولین و قدیمی ترین تارنمای فعال در این زمینه است، آدرس فروشگاه ما در ۲ شهر ارومیه و تهران قابل دسترس می باشد

۱: ارومیه، جاده سلماس، روبروی اداره جهاد کشاورزی، فروشگاه مهندس جعفری (آریا سم) پلاک ۷۰

۲: تهران – ناصر خسرو (بازار) – پاساژ مینویی – پلاک ۳۴

شماره ثابت: ۰۴۴۳۲۲۵۱۸۱۷

شماره های همراه: ۰۹۱۴۵۵۶۲۰۲۰ – ۰۹۱۴۲۹۷۳۰۰۵ – ۰۹۳۵۴۴۰۶۷۷۶

فکس: ۰۲۱۸۹۷۷۴۶۹۲